Blacharz samochodowy 100% - Szwajcaria

Lokalizacja: Zurych - pełny etat - praca możliwa od zaraz

Semes Automobile AG jest firmą rodzinną zatrudniającą 30 pracowników i mającą swoją siedzibę w Zurychu-Oerlikon. Po pierwszej konsultacji z ekspertem przejmujemy odpowiedzialność za pojazdy naszych klientów. Semes Automobile posiada warsztat, blacharnię oraz lakiernię.

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz lub zgodnie z ustaleniem

BLACHARZA SAMOCHODOWEGO (m/k)

GŁÓWNE ZADANIA

  • wszelkie naprawy karoserii wszystkich marek pojazdów
  • ogólny demontaż, naprawa i montaż części karoserii oraz usuwanie wgnieceń
  • wymiana i montaż gotowych części i akcesoriów
  • naprawa i wymiana szyb przednich

NASZE OCZEKIWANIA

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • samodzielny i staranny sposób pracy, umiejętność myślenia całościowego
  • wysoki stopień świadomości jakości
  • umiejętność pracy pod presją
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

CO NA CIEBIE CZEKA:

  • urozmaicona i pełna wyzwań praca
  • zgrany zespół, który czeka na Twoje wsparcie
  • przedsiębiorstwo, które aktywnie kształtuje przyszłość najnowszych trendów / mobilności

KONTAKT

Jesteś zainteresowany i chciałbyś dowiedzieć się więcej o firmie i stanowisku? Pan Burak Sentürk chętnie odpowie na pytania i czeka na wyczerpujące dokumenty aplikacyjne pod adresem buraksentuerk@semes.ch

Semes Automobile AG
Schwamendingenstrasse 106
8050 Zürich

E-mail: buraksentuerk@semes.ch

www.semes.ch

Stanowisko Blacharz samochodowy
Branże Auto-Moto, Praca rzemieślnicza i fizyczna
Wymagane umiejętności językowe Mile widziana znajomość języka niemieckiego, chociaż nie jest to warunek
Wynagrodzenie / Warunki płacowe Do negocjacji
Numer REGON ID-4251/18042024