Monter okien + pomocnik budowlany przy montażu okien - Wiedeń, Austria

Miejsce pracy: 1230 Wiedeń, projekty budowlane na terenie Wiednia – rozpoczęcie pracy: możliwe od zaraz – zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin – znajomość niemieckiego nie jest koniecznością

Firma ABM Fenster u. Türen GmbH (ABM okna i drzwi sp. z o.o.) poszukuje w możliwie najszybszym terminie:

- monterów okien

- pomocników monterów okien

(m/k)

Opis stanowiska

Wymagane kwalifikacje:

  • sprawność fizyczna
  • elastyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chętnie wykształcenie w zawodzie rzemieślniczym – jednakże nie jest to wymóg konieczny
  • niezbędne doświadczenie zawodowe w budownictwie
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu okien

Miejsca pracy:

  • instalacja i montaż okien (duże budowy)
  • place budów na terenie Wiednia

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (pomiędzy 1.600 € - 2.000 € netto)
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego (przejazd grupowy)
  • praca w doświadczonym i cenionym zespole
  • znaczący dodatek finansowy w zależności od kwalifikacji i doświadczenia!
  • długoterminowa współpraca oraz stałe zatrudnienie

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

Zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: backoffice@abmfenster.at

lub telefonicznie: +43 664 199 1301

rozpoczęcie pracy: możliwe od zaraz
czas pracy: w ramach zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin
miejsce pracy: 1230 Wiedeń, projekty budowlane na terenie Wiednia
wynagrodzenie: od 2.400,00 EUR brutto/miesięcznie – możliwy dodatek w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Informacje o firmie zgodnie z Ustawą o równym traktowaniu

Minimalne wynagrodzenie na stanowisku montera okien oraz pomocnika budowlanego przy montażu okien wynosi 2.400,00 EUR brutto za miesiąc przy pełnym wymiarze godzin. Chęć wypłaty dodatku.

Pracodawca:

ABM Fenster&Türen GmbH
Breitenfurter Straße 162
1230 Wien

E-Mail: backoffice@abmfenster.at

Zaktualizowano w dniu: 20.04.2024 | check_circle Oferta jest aktualna
Stanowisko Robotnik, Monter, Robotnik budowlany, Pomocniczy robotnik budowlany
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Budownictwo i nieruchomości
Rodzaj etatu Vollzeit
Długość zatrudnienia Na czas nieokreślony
Wymagane umiejętności językowe Język niemiecki – Nie wymagany
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 2 400.00 € brutto / Monat
Numer REGON ID-4254/20042024
Ogłoszenie dodano dnia 4.04.2024