Operator obrabiarki elektroerozyjnej / operator tokarki CNC / operator frezarki CNC (m/k) - Bawaria, Niemcy

Lokalizacja: Redwitz an der Rodach, Górna Frankonia – praca możliwa od zaraz – zapewniamy zakwaterowanie – praca stała w pełnym wymiarze godzin

Firma Scerox jest od chwili jej utworzenia, tj. od 2003, synonimem najwyższej jakości w branży obróbki metali.

Obecnie nasze portfolio obejmuje wszystkie procesy obróbki erozyjnej, uzupełnione o prace frezarskie i tokarskie oraz nowoczesną technologię pomiarową służącą zapewnieniu jakości.

Poszukujemy od zaraz

do naszego zakładu w Redwitz an der Rodach

operatora obrabiarki elektroerozyjnej / operatora tokarki CNC / operatora frezarki CNC (m/k)

Opis stanowiska

Jesteś pasjonatem narzędzi i chciałbyś kształtować przyszłość pracując w zmotywowanym zespole? Scerox to dla Ciebie PLACE TO BE. Erodujemy, szlifujemy i toczymy na potrzeby technologii medycznej. Nasz park maszynowy obejmuje najnowocześniejsze maszyny Agie Charmilles, Studer oraz DMG Mori. Poszukujemy mechaników narzędziowych potrafiących pracować na tych maszynach.

Wymagania

  • Wykształcenie jako mechanik narzędziowy
  • Doświadczenie w toczeniu, frezowaniu, szlifowaniu i erodowaniu
  • Znajomość niemieckiego lub angielskiego: poziom co najmniej B1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: 3 do 5 lat
  • Minimalne wykształcenie: umożliwiające uzyskanie zasadniczej wiedzy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 16,20 do 18,55 EUR (70 - 80 PLN) / stawka godzinowa
  • 5 lub 6 dni pracy w tygodniu w zależności od preferencji (przy 6-dniowym tygodniu pracy po trzech tygodniach pracy jeden tydzień wolnego)
  • zatrudnienie na czas nieokreślony/ brak zatrudnienia na czas określony
  • zakładowy program emerytalny
  • bezpłatne napoje i jedzenie
  • bon na paliwo
  • bezpłatne mieszkanie przez pierwsze trzy miesiące
  • bezpłatne lekcje języka niemieckiego

Informacje dodatkowe

Liczba wolnym miejsc pracy: 3

Pełny etat: 40 h tygodniowo / system 2-zmianowy

Zatrudnienie na czas nieokreślony/ brak zatrudnienia na czas określony

Branża pracodawcy: inżynieria

Miejsce pracy: Redwitz an der Rodach, Niemcy

Kontakt

Czekamy na Twoje kompletne dokumenty aplikacyjne - ważne: jeśli to możliwe w języku niemieckim lub angielskim – pod adresem mailowym: info@scerox.de

scerox erodiertechnik GmbH
Dr.-Ludwig-Vierling-Strasse 12
96257 Redwitz a. d. Rodach

Tel.: 0049 (0)9574/245860
E-mail: info@scerox.de

www.scerox.de

Stanowisko Operator frezarki, Operator obrabiarki elektroerozyjnej, Ekspert w branży metalowej, Operator maszyn CNC, Narzędziowiec, Pracownik obróbki metalu, Mechanik przemysłowy
Branże Praca rzemieślnicza i fizyczna, Przemyśl maszynowy, Technologia i rozwój, Produkcja i przemysł
Wymagane umiejętności językowe Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
Wynagrodzenie / Warunki płacowe 16.20 - 18.55 € brutto / godzina
Numer REGON ID-4261/27042024